Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Євро-2025 серед жіночих команд. Збірна України здобула розгромну перемогу над Косовом

Національна жіноча збірна України сьогодні продовжила кваліфікаційний турнір Євро-2025.

Підопічні Володимира Пятенка у Приштині на стадіоні «Фаділь Вокрі» у поєдинку 5-го туру кваліфікації Євро-2025 у групі В4 зустрічалися зі збірною Косова.

Доля матчу фактично вирішилася у першому таймі зустрічі. Українки, які володіли беззаперечною ігровою і территоріальною перевагою, забили у ворота суперниць чотири м'ячі. Відзначилися Дарина Апанащенко, Таміла Хімич, Ольга Басанська та Роксолана Кравчук.

На цьому наші дівчата заспокоїлися і після перерви не стали добивати суперниць. Матч так і завершився  4:0 на користь синьо-жовтих.

Косово – Україна – 0:4
Голи: Апанащенко (3), Хімич (8), Басанська (21), Кравчук (27).
Україна: Келюшик, Апанащенко (к) (Котик, 46), Шматко, Басанська, Корсун, Петрик (Семків, 68), Хімич, Овдійчук (Глущенко, 64), Калініна, Андрухів (Козлова, 46), Кравчук (Молодюк, 75). Тренер: Володимир Пятенко.