Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Визначились півфінальні пари Клубного чемпіонату світу

Відбулися чвертьфінальні поєдинки КЧС-2023, який проходить у Джидді (Саудівська Аравія).

Японська «Урава Редс» мінімально обіграла представника Мексики «Леон» з рахунком 1:0.

Єдиний гол на 78-й хвилині забив Алекс Схалк. На 84-й захисник мексиканського клубу Вільям Тесільо отримав другу жовту картку та був вилучений з поля.

У півфіналі змагань «Урава Редс» зіграє проти англійського «Манчестер Сіті». Підопічні
Хосепа Гвардіоли стартують на КЧС-2023 з 1/2 фіналу.

Останній учасник 1/2 фіналу визначився в матчі між єгипетським «Аль-Ахлі» та саудівським «Аль-Іттіхадом». Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь команди, яка номінально була господарем поля.

«Аль-Ахлі» відкрив рахунок ще в середині
першого тайму, коли на 21-й хвилині пенальті реалізував Маалул. А ось Карім Бензема свій 11-метровий удар на 45-й хвилині реалізувати не зумів.

За 3 хвилини другого тайму «Аль-Ахлі» довів рахунок до розгромного: на 59-й хвилині забив Ель
-Шахат, а на 62-й – Ашур. Після вилучення Антоні Модеста на 90-й хвилині Карім Бензема зумів конвертувати чисельну перевагу саудитів у забитий м'яч, але цей гол вже не мав жодного значення.

У півфіналі клубного ЧС «Аль-Ахлі» зіграє з бразильським «Флуміненсе».