WU-19: збірна України здобула другу розгромну перемогу у відборі Євро-2024

Сьогодні молодіжна жіноча збірна України у вірменському місті Армавір провела другий поєдинок першого раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року (WU-19) у Лізі В.

Першим суперником синьо-жовтих у міні-турнірі була Вірменія, яку підопічні Наталії Ігнатович розгромили з рахунком 6:0. Сьогодні ж українки продовжили виступ у європейській кваліфікації матчем із Люксембургом.

Як і в зустрічі з вірменками, перевага наших дівчат була тотальною. У першому таймі вони завдали по воротах суперника 12 ударів, два з яких були влучними. На 11-й хвилині Марина Птицина відкрила рахунок, а на 14-й Мирослава Невар подвоїла його.

У другому таймі побиття Люксембургу продовжилося. Спочатку на 52-й хвилині Птицина забила третій м'яч, а потім слідом за нею оформила дубль Ангеліна Федоренко. На цьому українки не зупинилися – на 90-й хвилині Ліліана Сербук довела рахунок до 6:0. Відзначимо, що за весь матч збірна Люксембургу так і не спромоглася завдати по наших воротах жодного удару.

Наступний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року українки проведуть проти збірної Північної Македонії 30 жовтня (початок – о 13:00 за київським часом).

Євро-2024 (WU-19). Перший раунд відбору. Ліга В

Група 4

27.10.2023

УКРАЇНА (WU-19) – ЛЮКСЕМБУРГ (WU-19) – 6:0 (2:0)
Птицина (11, 52), Невар (14), Федоренко (60, 68), Сербук (90).
Україна (WU-19): Новікова, Бондаренко (Греса, 72), Краснобородько, Заборовець, Птицина, Боровська (Скоцик, 74), Коротчук (Федоренко, 46), Юзва (Бондарєва, 46), Невар, Радіонова (Лиховид, 75), Сербук.
Люксембург (WU-19): Гец, Андраде, Араухо, Бершайд, Морейра, Шулер (Лівраменто, 77), Баррузо, Фольгадо, Соареш, Серра (Швіртц, 88), Тріго (Берді, 85).

Час початку матчів – київський.

Колективи, які посядуть четверті місця у своїх групах у Лізі А, продовжать сезон у другому раунді в Лізі В. Посів учасників перед другим раундом залежатиме від того, які місця у своїх групах команди посядуть у першому раунді. За підсумками другого раунду Ліги А визначаться сім команд, які приєднаються до Литви у фінальній стадії Євро-2024.

У Лізі B 23 команди боротимуться за вихід до Ліги А в шести групах. Переможці груп та володар другого місця з найкращим результатом проти команд, що посядуть перше та третє місця у своїх групах, перейдуть у вищий дивізіон. Литва також бере участь у змаганнях, незважаючи на пряму путівку до фінальної частини, яка належить їй як господарю.

27 жовтня 2023 16:53