Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Результати матчів неділі, 7 серпня

«Футбольний клуб»

Розклад матчів топ-чемпіонатів, поєдинків за участю українських команд та легіонерів, відео- та ТБ-трансляції.

Товариські матчі українських клубів
            МЕТАЛІСТ 1925 – ДІНАЗ (Д2) 4:2
            Попередні матчі «Металіста 1925»: «Рубікон» (Д3) 10:0, ФСК «Маріуполь» (Д2) 3:0, «Чорноморець» 0:0, «Нива» Б (аматори), «Штурм» (аматори) 1:0, «Колос» 2:1.

МЕТАЛІСТ – СДЮШОР-2006 (Ужгород) 8:1
            Попередні матчі «Металіста»: «Кривбас» 1:1, «Денізліспор» (Туреччина) 0:0, «Бодрумспор» (Туреччина) 0:1, «Антальяспор» (Туреччина) 1:0, «Істамбул Башакшехір» (Туреччина) 3:0, «Ботєв» (Болгарія) 1:2.

21:45   РОМА (Італія) – ШАХТАР 5:0
            Попередні матчі «Шахтаря»: «Утрехт» (Нідерланди) 2:2, «Аякс» (Нідерланди) 1:3, «Фортуна» (Нідерланди) 3:3.

Чемпіонат Англії, 1-й тур*
16:00   ЛЕСТЕР – БРЕНТФОРД 2:2
            В Лестері команда Єгора Ярмолюка, який не потрапив у заявку гостей, зуміла відіграти два м'ячі та здобути перше очко в новому сезоні.

18:30   ЗАГЛЕМБЕ – ЛЕХ 1:1. Чемпіонат Польщі, 4-й тур
            «Лех» голкіпера Артура Рудька (1 гра) видав ганебний старт, здобувши лише у поточному турі свій перший заліковий бал. Рудько не потрапив у заявку на гру.

20:00   СЛАВІЯ – ЗЛІН 4:1. Чемпіонат Чехії, 2-й тур
            Центрбек «Славії» Тарас Качараба, якого ми так і не дочекалися на полі в першому турі, вийшов у стартовому складі та відіграв увесь поєдинок.

21:00   МОЛ ФЕХЕРВАР – ГОНВЕД 4:0. Чемпіонат Угорщини, 2-й тур
            «Фехервар» Артема Шабанова (2 гри), Євгена Макаренка (2), Івана Петряка (2) та Богдана Лєднєва реабілітувався за поразку в стартовому турі. Шабанов та Петряк вицшли в стартовому складі. Петряк відіграв 70 хвилин і пішов відпочивати, а на 61-й хвилині у гру з лави запасних вступив Макаренко.

22:00   АНТВЕРПЕН – ЛЕВЕН 4:2. Чемпіонат Бельгії, 3-й тур
            «Левен» Миколи Кухаревича (3 гри) втратив перші очки у поточному сезоні. Український нападник вийшов на заміну на 61-й хвиині за рахунку 2:2...