Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Жіноча збірна України поступилася у стартовому матчі Ліги націй

Жіноча збірна України матчем із Сербією розпочала боротьбу у груповому раунді першого в історії розіграшу Ліги націй.

Поєдинок пройшов у польському містечку Старогард-Гданський на міському стадіоні імені Казімежа Дейни і став дебютним для виконувача обов'язків головного тренера Володимира Пятенка.

Перший тайм пройшов в абсолютно рівній боротьбі з невеликою кількістю гольових моментів. Сербія могла вийти уперед на 18-й хвилині, однак Міліца Міятович з вигідної позиції пробила вище воріт. А от Ольга Овдійчук через дві хвилини не схибила. Вона опинилася на самоті на правому фланзі атаки синьо-жовтих і переграла голкіпера суперниць – 1:0.

Другий тайм почався з навали на наші ворота, і підопічні Володимира Пятенка змушені були більшою мірою оборонятися. Деякий час це їм вдавалося, але на 64-й хвилині Апанащенко сфолила на Філіпович, і Єлєна Чанкович зі стандарту відновила рівновагу.

Але на цьому сербки не зупинилися. На 79-й хвилині після подачі кутового Невена Дам'янович відправила другий м'яч у ворота збірної України. Відігратися наші співвітчизниці не змогли, хоча на 87-й хвтилині Павлюк влучила у стійку воріт. Отже, 1:2 – на жаль, поразка нашої команди.

Свій наступний поєдинок в Лізі націй жіноча збірна України проведе 26 вересня проти команди Польщі.