Бразилія переможена! Україна по пенальті обіграла чемпіонів світу із socca

10 червня збірна України виграла матч 1/4 фіналу на ЧС-2023 із socca, який проходить у німецькому Ессені.

Суперником
«синьо-жовтої» збірної в чвертьфіналі була команда Бразилії, чемпіон світу 2022.

Бразилія відкрила рахунок на 12-й хвилині, проте Андрій Мельник зрівняв ситуацію на 20-й хвилині.

Справа дійшла до серії
булітів, де ідеально зіграв воротар збірної України Святослав Марканич! Він виграв обидві дуелі, а Олександр Колесников та Андрій Цопа не схибили.

Бразилія переможена! Є перемога, є перший для України півфінал чемпіонату світу!

У півфіналі 11 червня
«синьо-жовті» зіграють проти збірної Хорватії, яка у чвертьфіналі перемогла Словенію (1:0).

Socca є різновидом міні-футболу, відрізняючись від нього кількістю гравців та розміром поля. Матчі проходять у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин.

ЧС-2023 з socca

1/4 фіналу, 10 червня, Ессен (Німеччина)

УКРАЇНА – БРАЗИЛІЯ – 1:1 (
буліти – 2:0)
Мельник (20) – Сальвіно (12).
Буліти: Колесніков (1:0), Фабіо Енріке (не забив), Цопа (2:0), Веслі (не забив).

10 червня 2023 20:01