Євро-2023 (U-21). Грузія у битві за півфінал поступилася Ізраїлю у серії пенальті

Молодіжні збірні Грузії та Ізраїлю відкрили раунд плей-офф чемпіонату Європи 2023 року. Незважаючи на те, що господарі турніру вважалися фаворитами у цій парі, перший реальний момент змогли створити лише на 87-й хвилині, коли Гіоргі Гагуа втратив свій шанс. До цього суперник щонайменше тричі реально загрожував чужим воротам. Овертайм, як і основний час, завершився нульовою нічиєю. Півфіналіста було визначено в серії пенальті, збірна Ізраїлю перемогла – 4:3.

У складі Грузії весь матч відіграв захисник «Шахтаря» Георгій Гочолеішвілі, а хавбек «Динамо» Георгій Цитаїшвілі провів на полі 70 хвилин.

У чвертьфіналі Ізраїль зіграє проти переможця пари Англія – Португалія

ГРУЗІЯ U-21 – ІЗРАЇЛЬ U-21 – 0:0, по пенальті – 3:4
Грузія U
-21: Мамардашвілі, Гочолейшвілі, Гелашвілі (Хвадагіані, 46), Азаров, Каландадзе, Сазонов, Цитаїшвілі (Моїстсрапішвілі, 70), Мехвабішвілі, Гагнідзе (Гуляшвілі, 98), Давіташвілі, Гагуа.
Ізраїль U-21: Перец, Джабер (Халайлі, 106), Лемкін, Коен, Хаджадж (Морган, 91), Азулай (Білу, 80), Карцев (Хофмайстер, 51), Гендельман, Глух, Турджеман (Абу Румі, 113), Токломаті (Лайюс, 63).
Попередження: Цитаїшвілі (66) – Карцев (49), Перец (860, Хофмайстер (105), Абу Румі (117).
Серія пенальті: 1:0 Азаров, 1:1 Коен, 2:1 Давіташвілі, 2:2 Гендельман, 2:2 Гагуа (воротар), 2:3 Халайлі, 3:3 Моїстсрапішвілі, 3:4 Глух, 3:4 Хвадагіані (стійка).

1 липня 2023 22:02