Ліга чемпіонів серед жінок. «Ворскла» поступилася в першому матчі «Ромі»

Полтавська «Ворскла» поступилася італійській «Ромі» в стартовому матчі другого раунду жіночої Ліги чемпіонів-2023/24.

На попередній стадії турніру українська команда в межах Шляху чемпіонів здолала естонську «Флору» (4:3) та хорватський «Осієк» (3:0). За підсумками жеребкування в другому раунді кваліфікації «Ворсклі» в боротьбі за путівку до групового турніру випало зустрітися з «Ромою».

Перший матч проходив у Римі, і господарки заробили собі суттєвий гандикап. Із самого початку зустрічі вони заволоділи ініціативою, і на 15-й хвилині В’єнс, зігравши на добиванні, відкрила рахунок. Наприкінці першого тайму «Ворскла» створила свій момент, але з ударом Кравчук упоралася Чазар.

На 58-й хвилині Джульяно головою замкнула подачу партнерки й подвоїла перевагу «Роми». А зовсім скоро Джачінті змусила Самсон знову виймати м’яч із сітки. У підсумку італійки впевнено перемогли – 3:0.

Номінально домашній для «Ворскли» матч-відповідь відбудеться також у Римі 18 жовтня (початок – о 15:30 за київським часом).

Зазначимо, що 12 переможців цієї стадії проб’ються до групового раунду, де на них уже чекають «Барселона», «Ліон», «Баварія» та «Челсі».

Нагадаємо, що «Кривбас» завершив свої виступи в першому раунді, де в межах групи 3 Шляху представників ліг поступився французькому «Парижу» (0:4) та шведському «Лінчепінгу» (0:3).

РОМА (Італія) – ВОРСКЛА (Полтава) – 3:0
В’єнс (15), Джульяно (58), Джачінті (64).
Рома: Чазар, Бартолі (к), Мінамі, Лінарі, Ді Гульєльмо (Айгбогун, 72), Греджі (Фаєрзінгер, 59), Кумагаї, Джульяно, В’єнс (Сертуріні, 59), Джачінті (Крамжар, 72), Хові (Гліонна, 76).
Ворскла: Самсон, Шайнюк, Корсун, Котик, Подольська (Кульмагамбетова, 87), Петрик, Осіпян (Давиденко, 46), Андрухів (Бабенко, 90+2), Калініна (к), Козлова, Кравчук (Радіонова, 71).
Попередження: Греджі (19).

11 жовтня 2023 18:28