Сьогодні 28 січня 2026 р.

Динамівець Герреро зіграв за Панаму проти Гватемали на Золотому Кубку КОНКАКАФ

У суботу, 21 червня, рано вранці за київським часом збірна Панами, за яку виступає нападник київського «Динамо» Едуардо Герреро, провела свій другий матч на Золотому Кубку КОНКАКАФ, що проходить у США. Панамці зустрілися з Гватемалою на стадіоні «Q2» у місті Остін.

Нагадаємо, у першому турі групи С команда динамівця впевнено перемогла збірну Гваделупи з рахунком 5:2. Тепер вона теж виявилася сильнішою, здолавши суперника з мінімальним результатом 1:0. Автором єдиного голу у матчі став нападник Томас Родрігес, який відзначився на 19-й хвилині з передачі Мікаеля Мурільйо.

Таким чином Панама з максимальним показником у 6 очок (2 перемоги у 2 матчах) очолила групу С. У збірних Ямайки та Гватемали по три очки, у Гваделупи – 0.

Динамівець Едуардо Герреро розпочав гру на лаві запасних, вийшовши на поле у другому таймі – на 67-й хвилині він замінив Томаса Родрігеса. Також зазначимо, що цей матч став для Герреро 21-м за національну збірну.

Свій наступний матч на Золотому Кубку КОНКАКАФ Панама проведе в ніч на середу, 25 червня, її суперником стане команда Ямайки (початок матчу – о 2:00 за київським часом).

21 червня 2025 13:14







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

КАН-2025, фінал. Сенегал – Марокко. Огляд матчу

 

19 січня 2026 01:30

Усі голи жіночої збірної України в 2025 році

 

02 січня 2026 11:15

Міжконтинентальний кубок ФІФА, фінал. ПСЖ – Фламенго. Огляд матчу

 

18 грудня 2025 08:30