Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Кубок Америки-2024. Мессі не забив із «позначки», але Аргентина продерлася в півфінал

Збірна Аргентини здолала Еквадор у чвертьфіналі Кубка Америки в серії пенальті, завершивши основний і додатковий час унічию – 1:1.

Лісандро Мартінес на 35-й хвилині відкрив рахунок. На початку другої половини у ворота аргентинців арбітр призначив пенальті, але Енер Валенсія не зміг його реалізувати. Відігратися еквадорцям вдалося лише на другій компенсованій хвилині – відзначився Кевін Родрігес.

У серії пенальті точнішими виявилися аргентинці — 4:2. Цікаво, що їх капітан Ліонель Мессі бив першим і не зміг реалізувати свою спробу, але партнери не схибили.

У півфіналі Аргентина зіграє з переможцем пари Венесуела – Канада.

АРГЕНТИНА – ЕКВАДОР – 1:1 (пен. 4:2)