Копа Америки. Колумбія та Уругвай виходять у півфінал, Бразилія їде додому

Відбулися два чвертьфінальні поєдинки Кубка Америки. В одному з них Колумбія грала проти Панами.Сенсації не вийшло – колумбійці впевнено розгромили суперників з рахунком 5:0 (забивали в тому числі Хамес Родрігес та Луїс Діас) та вийшли в півфінал турніру. Гравець луганської «Зорі» Едуардо Герреро вийшов на другий тайм у складі збірної Панами, але гольовими діями відзначитися не зумів.

В іншому поєдинку зустрічалися національні збірні Уругваю та Бразилії. Основний час матчу закінчився з рахунком 0:0, причому збірна Бразилії грала з 74 хвилини в більшості через вилучення Нандеса. Проте чисельну перевагу реалізувати не вдалося, а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися уругвайці, в яких не забив тільки Хосе Хіменес. Невдахами ж в «селесао» стали Едер Мілітао та Дуглас Луїс.

Таким чином у півфіналах Аргентина зіграє з Канадою (матч відбудеться 10 липня), а Уругвай гратиме з Колумбією (11 липня).

Кубок Америки 2024. 1/4 фіналу

КОЛУМБІЯ – ПАНАМА – 5:0
Джон Кордоба (8), Хамес Родрігес (15, з пенальті), Луїс Діас (41), Ріос (70), Борха (90+5, З пенальті).
Колумбія: Варгас, Мохіка, Куеста, Санчес, Муньйос (Арьяс, 73), Арьяс (Карраскаль, 66), Урібе, Ріос, Хамес Родрігес (Кінтеро, 73), Луїс Діас (Сіністерра, 65), Джон Кордоба (Борха, 79).
Панама: Москера, Девіс (Валенсія, 83), Мурільйо, Міллер (Гарві, 46), Хосе Кордоба, Фарінья, Блекмен (Герреро, 46), Велч, Мартінес (Аярса, 62), Барсенас, Фахардо (Ісмаель Діас, 85).

УРУГВАЙ – БРАЗИЛІЯ – 0:0 (пен. 4:2)
Уругвай
: Рочет, Вінья (Касерес, 46), Олівера, Араухо (Хіменес, 33), Нандес, Вальверде, Угарте, Араухо, де ла Крус (Бентанкур, 67), Пельїстрі (Варела, 78), Нуньєс (де Арраскаета, 78).
Бразилія: Аліссон, Арана, Маркіньйос, Мілітао, Даніло, Жоао Гомес (Андреас Перейра, 81), Бруно Гімараес (Еванілсон, 87), Лукас Пакета (Дуглас Луїс, 81), Родріго (Мартінеллі, 87), Рафінья Діас (Савіньйо, 82), Ендрік.
Попередження: Лукас Пакета (39), Угарте (51), де ла Крус (60), Жоао Гомес (64).
Вилучення: Нандес (74).
Серія пенальті: 1:0 – Вальверде, 1:0 – Мілітао, 2:0 – Бентанкур, 2:1 – Андреас Перрейра, 3:1 – де Арраскаета, 3:1 – Дуглас Луїс, 3:1 – Хосе Хіменес, 3:2 – Мартінеллі, 4:2 – Угарте

7 липня 2024 10:00