Сьогодні 16 вересня 2024 р.

КАН-2023, група В. Кабо-Верде та Єгипет вийшли у плей-офф, Гана – в режимі очікування

Сьогодні, 22 січня, у рамках групового раунду Кубка африканських націй відбулися два матчі останнього туру у групі В.  Паралельно грали: Мозамбік та Гана і Кабо-Верде з Єгиптом.

У першому таймі Збірна Гани на 15 хвилині виривається в перед. Аю забиває пенальті. А деякі гравці збірної Мозамбік отримали жовті картки. У другій частині матчу збірна Гани здавалося б закріплює свою перемогу на 70 хвилині поєдинку, Аю зробив дубль, знову забивши пенальті. На першій додатковій хвилині Катаму забиває пенальті у ворота Гани, а через три хвилини збірна Мозамбік зрівнює рахунок 2:2. Мандава є автором забитого м'яча.

Тим часом для збірних Кабо-Верде та Єгипту у першому таймі основного часу не було небезпечних моментів та порушень правил. Але збірна Кабо-Верде виривається в перед на 41 хвилині поєдинку. Другий тайм розпочався з голу. Збірна Єгипту зрівнює рахунок 1:0. А невдовзі Мохамед виводить збірну у перед 1:2. Але збірна Кабо-Верде розіграла чудову атаку та зрівняла рахунок 2:2

Ситуація у групі В така: Кабо-Верде безперешкодно потрапила до 1/8 фіналу. Збірна Єгипту також потрапляє в плей-офф з другого місця. А збірна Гани під загрозою вильоту на третьому місці.