Сьогодні 8 вересня 2024 р.

ТМ. Індонезія U-20 – Україна U-23 0:3. Почали на «відмінно»!

Сьогодні, 4 червня олімпійська збірна України розпочала свій виступ на міжнародному турнірі у Франції Tournoi Maurice Revello поєдинком із командою Індонезії.

У межах підготовки до літніх Ігор підопічні Руслана Ротаня провели навчально-тренувальний збір, а тепер стартували на змаганнях. Першу гру, проти Індонезії, синьо-жовті проводили в місті Вітроль.

Перший тайм пройшов за тотальної домінації нашої команди, невдовзі після початку зустрічі міг забивати Волошин. Швидкий гол таки настав — на 9-й хвилині Синчук замкнув подачу Драмбаєва. У середині тайму українці подвоїли власну перевагу, коли обікрали суперників біля їхніх воріт, а влучний удар завдав Михайленко.

На початку другої половини зустрічі непогано з підбору приклався Драмбаєв. На 59-й хвилині синьо-жовті забили втретє — Федор замкнув подачу Синчука. До завершення зустрічі наша команда створила ще кілька хороших моментів, зокрема, пригадується удар Шостака над поперечиною. У підсумку підопічні Руслана Ротаня зупинилася на підсумкових 3:0.

Наступний матч на міжнародному турнірі синьо-жовті проведуть 6 червня проти команди Італії.

ІНДОНЕЗІЯ U-20 – УКРАЇНА  U-23 – 0:3
Голи: Синчук (9), Михайленко (30), Федор (59)
Україна: Нещерет (Єрмаков, 46), Крупський (Федор, 46), Павлюк, Михавко, Драмбаєв, Сігєєв, Кучерявий, Михайленко (Шостак, 67), Синчук ( Велетень, 67), Волошин (Хлань, 67), Брагару.

4 червня 2024 21:10