Сьогодні 17 жовтня 2024 р.

Збірна України з пляжного футболу зіграє у плей-оф відбору ЧС-2025

7 жовтня збірна України з пляжного футболу провела другий поєдинок в європейській кваліфікації ЧС-2025, яка триває в іспанському Кадісі.

У першому матч на турнірі підопічні Миколи Костенка грали зі збірною Норвегії й здобули розгромну перемогу з рахунком 8:2. Після поразки норвежців від поляків (1:6) українська команда кваліфікувалася в плей-оф відбірного турніру.

Однак тепер для українців пролунав тривожний дзвіночок, адже їм протистояв набагато потужніший суперник – команда Польщі.

Гра у синьо-жовтих відверто не йшла. Уже після першого періоду вони поступалися з рахунком 0:4. У другій 12-хвилинці ситуація лише погіршилася – 0:6. Лише на початку третього періоду Олег Зборовський зумів розмочити рахунок. Однак це лише підсолодило гірку пігулку. У підсумку – поразка збірної України (1:8).

Суперник української команди в 1/8 фіналу європейської кваліфікації визначиться 8 жовтня.

Пляжний футбол. Відбір до ЧС-2025
Європейська кваліфікація. Кадіс (Іспанія)

Група F. 2-й тур, 7 жовтня

УКРАЇНА – ПОЛЬЩА – 1:8
Голи: Зборовський (25) – Кароляк (5), Єсьоньовськи (6), Брохоцьки (11, 15, 35), Клопец (12), Бістула (23), Блащик (28)..
Україна: Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М.Левченко, А.Борсук, Листопад, І.Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.
Польща: Манка, Кароляк, Позняк, Урбанович, Ніслер, Гайда, Фудала, Вітковськи, Петрасяк, Брохоцьки, Єсьоньовськи, Клопец, Бістула, Блащик.
Попередження: Зборовський (11), А.Борсук (28) – Петрасяк (12), Позняк (14).