Сьогодні 4 червня 2026 р.

«Дніпро-1» має кадрові проблеми перед грою зі «Спартаком»

У «Дніпра-1» – кадровые проблемы перед игрой со «Спартаком»Дніпро-1 підходить до матчу зі Спартаком Трнава із серйозними кадровими проблемами. Тренерський штаб віце-чемпіона України у цій грі не зможе розраховувати на чотирьох виконавців, повідомляє телеграм-канал Sport.ua. За їхніми даними, у списку травмованих футболістів знаходяться воротар Євген Волинець, захисник Володимир Адамюк, півзахисник Домінго Бланко та півзахисник Максим Третьяков.

Не гратиме сьогодні і форвард Маркос Андре, якого дніпровський клуб не заявляв до єврокубків. А ось Денис Мірошниченко відновився і перебуває разом із командою.

Матч Дніпра-1 та Спартака Трнави розпочнеться сьогодні о 19:30 за київським часом. Гра у відповідь запланована на 31 серпня о 21:00.

Переможець цієї пари виходить у групову стадію Ліги конференцій, а ось для єврокубкового сезону, що програв, буде закінчено.

23 серпня 2023 13:21







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Ліга конференцій, фінал. Крістал Пелес – Райо Вальєкано. Огляд матчу

 

28 травня 2026 00:15

Ліга конференцій, 1/2 фіналу. Крістал Пелес – Шахтар. Огляд матчу-відповіді

 

08 травня 2026 00:10

Ліга конференцій, 1/2 фіналу. Шахтар – Крістал Пелес. Огляд першого матчу

 

01 травня 2026 00:51