Сьогодні 8 вересня 2024 р.

ЛК, 1/4 фіналу. Гент – Вест Гем 1:1

Програму перших чвертьфінальних матчів Ліги конференцій відкрила гра у Генті.

«Вест Гем» навіть у невисокому темпі і без низки основних гравців не програв на чужому полі. Соучек, Пакета, Зума, Керер та Антоніо сьогодні або виходили на заміну, або не грали взагалі, але «Генту» це не надто допомогло.

За весь перший тайм господарі не створили майже нічого, а самі пропустили двічі. Гол Агера ВАР відмінив через гру рукою, а ось м'яч Інгса після прострілу Боуена був абсолютно легальним.

Глобально «Генту» вдався лише старт другого тайму. Господарям вдалося кілька вертикальних, швидких атак, і в одній з них Кейперс забив після ривка і пасу де Сарта.

Чому не розвинули успіх? Девід Мойес відчув, що запахло проблемами, і випустив кількох лідерів, які й загасили пожежу в зародку. В останні 15-20 хвилин був рівний футбол, і команди створили по одному яскравому шансу: Боеун запоров геніальний пас Пакета, а Орбан в падінні через себе влучив у поперечину.

На тому й закінчили, далі – матч на полі «Вест Гема» за тиждень. Не треба казати, хто там буде фаворитом, правда?

ГЕНТ – ВЕСТ ГЕМ – 1:1
Голи: Кейперс (57) – Інгс (45+3).
Гент: Руф, Пентковський, Окуму, Торунаріга (Нуріу, 65), Кастро-Монтес, Хонг (Самуаз, 65), Фофана (Оджіджа-Офое, 64), де Сарт, Кумс, Кейперс, Орбан (Тіссудалі, 83).
Вест Гем: Ареоля, Джонсон, Огбонна, Агер, Цоуфал, Даунс (Лукас Пакета, 74), Райс, Палм'єрі (Кресвелл, 88), Боуен, Інгс (Антоніо, 60), Лансіні (Бенрама, 61)
Попередження: де Сарт (47), Пентковський (73) – Даунс (23), Огбонна (34).

13 квітня 2023 22:00