Сьогодні 16 жовтня 2025 р.

«Полісся» гратиме домашні матчі Ліги конференцій у Плоцьку

«Полісся» визначилося з місцем проведення домашніх матчів у кваліфікації Ліги конференцій. Ним стане польський Плоцьк – місто-побратим Житомира.

До старту єврокубкового сезону команда не має наміру залишати Україну. Про це розповів генеральний директор клубу Володимир Загурський:

«Збори проведемо на власній базі. Не плануємо виїжджати за кордон, а дочекаємось жеребкування суперників 19 червня в Лізі конференцій. Після того, як відбудеться жеребкування, зрозуміємо, де ми стартуємо номінально в домашньому матчі».

При цьому, за словами Загурського, глядачі надалі зможуть відвідувати домашні матчі житомирської команди у внутрішніх змаганнях. Усі кошти від продажу квитків, як і раніше, передаватимуть на потреби ЗСУ.

Нагадаємо, «Полісся» за результатами свого дебютного сезону в українській Прем’єр-лізі зуміло посісти п’яте місце, обігравши Шахтар (2:0) в останньому турі.

У сезоні-2024/25 «Полісся» очолюватиме Імад Ашур, який до цього працював на чолі юнацького складу «Дніпра-1».

28 травня 2024 20:36







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Старт Динамо в новому єврокубку. Шалений заряд вболівальників. Ексклюзив із Любліна

 

03 жовтня 2025 17:30

ЛК, 1-й тур. Абердін – Шахтар. Огляд матчу

 

03 жовтня 2025 00:15

ЛК, 1-й тур. Динамо – Крістал Пелес. Огляд матчу

 

02 жовтня 2025 22:10