Бенефіс Безуса в Лізі конференцій

Український півзахисник Омонії Роман Безус відзначився трьома голами у виїзному матчі проти Габали (3:2) у рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Наш хавбек вийшов в основі та провів на полі 89 хвилин.

Господарі відкрили рахунок уже на 4-й хвилині завдяки влучному удару півзахисника Аюба Аллаха.

Перед свистком на перерву Омонія отримала право на штрафний, який пішов виконувати українець. У результаті Безус потужним і влучним ударом відправив м'яч у лівий верхній кут воріт Габали.

Через п'ять хвилин після поновлення матчу Роман оформив ще одне взяття воріт зі штрафного. На цей раз він відправив сферу в лівий нижній кут воріт і вивів свою команду вперед.

До середини другого тайму той самий Аюба Аллах відзначився ще одним голом у воротах Омонії.

На 81-й хвилині кіпрський клуб отримав право пробити пенальті. Виконувати вирок пішов Безус, який розвів м'яч і голкіпера за різними кутами. Цим голом українець установив фінальний рахунок.

Матч-відповідь команди проведуть 3 серпня, матч розпочнеться о 20:00 за київським часом.

27 липня 2023 21:37