Сьогодні 13 серпня 2026 р.

Різник: «Лех» – чемпіон Польщі. Це дуже серйозний суперник»

Голкіпер «Шахтаря» Дмитро Різник відповів на запитання журналістів на прес-конференції перед першим матчем 1/8 фіналу Ліги конференцій із польським «Лехом».

– Яким клубом є для вас «Лех» (Познань)?
– «Лех» (Познань) – дуже гарна команда, яка знаходиться на високому рівні в чемпіонаті Польщі. У попередньому сезоні вони стали чемпіонами, тому це сильна команда. Ми ретельно готувалися до неї. Це дуже серйозний суперник.

– Що може стати запорукою перемоги?
– Перш за все, командна робота, дуже тяжка командна робота. І багато залежить від комунікації на полі.

– «Лех» відомий своєю гарячою атмосферою на стадіоні під час домашніх матчів. Чи готові ви до цього?
– Для нас, можна сказати, немає нічого неочікуваного, тому що ми вже звикли грати на великих стадіонах з великими командами. Це, дійсно, буде серйозне випробування. Вважаю, ми повністю готові, буде дуже гарний матч.

12 березня 2026 12:14







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Пресконференція Костюка та Пономаренка напередодні матчу-відповіді проти Карабаха

 

12 серпня 2026 22:48

Ліга конференцій, 3-й раунд кваліфікації. Динамо – Карабах. Огляд матчу

 

06 серпня 2026 22:37

Костюк і Сич – про перший матч із Карабахом

 

05 серпня 2026 22:00