Жеребкування 1/8 фіналу Ліги конференцій: що треба знати

У жеребкуванні візьмуть участь 16 клубів: вісім команд, які посіли перші місця на груповому етапі, та вісім переможців стикових матчів. Переможці двоматчевих протистоянь зіграють у квітні до 1/4 фіналу.

Коли пройде жеребкування 1/8 фіналу?
Жеребкування 1/8 фіналу Ліги конференцій відбудеться 23 лютого у Будинку європейського футболу у Ньоні. Початок о 14:00.

Хто візьме участь у жеребкуванні 1/8 фіналу?
У жеребкуванні візьмуть участь 16 команд. Переможці груп стали відомі 14 грудня, переможці стикових матчів визначаться 22 лютого.

Переможці груп (сіяні): «Астон Вілла», «Брюгге», «Вікторія», «Лілль», «Маккабі» Тель-Авів, ПАОК, «Фенербахче», «Фіорентина».

Переможці стикових матчів (несіяні): «Аякс», «Динамо» Загреб, «Маккабі» Хайфа, «Мольде», «Олімпіакос», «Серветт», «Штурм», «Юніон».

Чи можуть команди з однієї країни зіграти між собою у 1/8 фіналу?
Команди з однієї національної асоціації на цій стадії не можуть зустрітися.

Протистояння складаються із двох матчів. Переможці груп проведуть матчі-відповіді вдома. Якщо рахунок за підсумками 180 хвилин ігрового часу буде рівним, команди продовжуватимуть битися в додатковий час, незалежно від того, скільки голів буде забито командами на чужому полі. Якщо за підсумками 30 додаткових хвилин переможця не визначиться, буде призначено серію пенальті.

Коли відбудуться матчі?
Перші матчі заплановані на 7 березня, поєдинки у відповідь пройдуть 14 березня.

Що буде далі?
Переможці восьми матчів вийдуть до 1/4 фіналу. Жеребкування цієї стадії заплановано на 15 березня. Для тих, хто програв єврокубковий сезон 2023/24 завершиться.