Сьогодні 16 вересня 2024 р.

«Гент» першим вийшов до 1/4 фіналу Ліги конференцій

«Гент» у матчі-відповіді 1/8 фіналу на виїзді обіграв турецький «Істанбул Башакшехір» з рахунком 4:1. Перша зустріч між суперниками у Туреччині завершилась результативною нічиєю, що стало великим подарунком для турків. Бельгійці виглядали значно гостріше, завдавши вдвічі більше ударів і набивши в шість разів вищий показник очікуваних голів. Тим не менш, у себе вдома стамбульці сподівались створити сенсацію. До 31-й хвилини була досить рівна гра, але потім 20-річний нігерійський форвард гостей познущався над турецькою командою. Він оформив хет-трик з 31 по 34 хвилину. Він став автором найшвидшого хет-трику в історії єврокубків.

Після, на 37 хвилині, відзначився Уго Кейперс. Лише на 88 хвилині господарі зуміли відповісти своїм голом – відзначився Янузай, який вийшов на заміну.