Сьогодні 24 червня 2026 р.

«Азов» подякував гравцям та всій команді «Динамо» за підтримку

Бригади «Азов» подякували гравцям та всій команді київського «Динамо» за підтримку після матчу Ліги конференцій проти «Аріса» (2:1).

«Дякуємо гравцям та всій команді київського «Динамо» за підтримку бригади спеціального призначення НГУ «Азов».

Ваша перемога над «Арісом» стала гідною відповіддю на безпідставні звинувачення та провокації з боку деяких грецьких вболівальників.

Бажаємо столичному клубу не зупинятись на досягнутому та в новому сезоні продовжувати гідно представляти Україну на міжнародній арені!», – йдеться в зверненні «Азова» на сторінці в соцмережі Telegram.

undefined

21 серпня 2023 12:33







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Ліга конференцій, фінал. Крістал Пелес – Райо Вальєкано. Огляд матчу

 

28 травня 2026 00:15

Ліга конференцій, 1/2 фіналу. Крістал Пелес – Шахтар. Огляд матчу-відповіді

 

08 травня 2026 00:10

Ліга конференцій, 1/2 фіналу. Шахтар – Крістал Пелес. Огляд першого матчу

 

01 травня 2026 00:51