Сьогодні 22 червня 2026 р.

УЄФА оштрафувала «Ман Сіті» на 14 тисяч євро за поведінку команди в матчі з «Атлетіко»

Дисциплінарний комітет УЄФА оштрафував «Ман Сіті» за неналежну поведінку команди в матчі 1/4 фіналу ЛЧ проти «Атлетіко» (0:0).

Тоді в кінці зустрічі після вилучення Феліпе виникла штовханина між гравцями та тренерами обох команд. За це УЄФА оштрафувала «містян» на 14 тисяч євро.

«Атлетіко» мусив закрити частину трибун для другого матчу через рішення УЄФА, але в CAS апеляцію виграли іспанці.

14 травня 2022 11:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Ліга чемпіонів-2025/26, фінал. ПСЖ – Арсенал. Огляд матчу

 

31 травня 2026 00:12

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. Баварія – ПСЖ. Огляд матчу-відповіді

 

07 травня 2026 00:20

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. Арсенал – Атлетико. Огляд матчу-відповіді

 

06 травня 2026 00:41