Сьогодні 5 травня 2026 р.

Воробей: «Бенфіка» – однозначний лідер протистояння з «Динамо»

Екс-форвард «Шахтаря» та збірної України Андрій Воробей поділився очікуваннями від протистояння між київським «Динамо» та португальською «Бенфікою» у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

«Завжди є шанси. У «Динамо» ситуація трохи інша. У київської команди колектив лишився. Так, деякі футболісти пішли. Але для «Динамо» це не така втрата, якщо порівняти із «Шахтарем». У гірників майже вся команда пішла, а ставка була на легіонерів. У «Динамо» провідні футболісти залишилися і у киян залишився тренер, який, я думаю, знає, як грати з будь-якою командою світу.

Так, однозначно фаворитом протистояння є «Бенфіка», і португальці будуть сильнішими, але, ви ж розумієте, це футбол. Можна за грою мати колосальну перевагу, але програти за результатом. Я думаю, «Динамо» додає від гри до гри і виглядатиме на полі, напевно, трохи краще, ніж у протистоянні зі «Штурмом». Сподіватимемося на це. І сподіваємося, що таки «Динамо» пройде до Ліги чемпіонів», – сказав Воробей.

Перший матч «Динамо» – «Бенфіка» відбудеться в середу, 17 серпня. Початок о 22:00 за Києвом.

15 серпня 2022 14:29







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. Атлетико – Арсенал. Огляд першого матчу

 

30 квітня 2026 00:30

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. ПСЖ – Баварія. Огляд першого матчу

 

29 квітня 2026 00:15

ЛЧ, 1/4 фіналу. Арсенал – Спортинг. Огляд матчу

 

16 квітня 2026 00:40