Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Тухель: «Навіть якщо це прозвучить дивно, це було дуже весело»

Головний тренер мюнхенської «Баварії» Томас Тухель поділився емоціями від поразки підопічних від «Манчестер Сіті» (0:3) у першій грі чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

«Я взагалі не згоден з результатом – нас покарали у тих фазах, де ми були кращими. Нас просто жорстоко покарали сьогодні. Мені здавалося, що ми дуже добре грали до рахунку 0:2. Не хочу говорити про результат.

Я бачив дуже добрий виступ до 70-ї хвилини. Вважаю, що ми заслужили забити хоча б один гол і пропустили один-два зайві м'ячі. Нашим гравцям трохи забракло впевненості та готовності. Звичайно, результат гіркий для нас, але сьогодні я трохи закохався у свою команду, як хлопці виступали. Навіть якщо це прозвучить дивно, це було дуже весело».

12 квітня 2023 09:28

Манчестер Сіті – Баварія 3:0. ЛЧ, 1/4 фіналу. Привітання Тухелю
11 квітня 2023 23:29