Сьогодні 16 серпня 2025 р.

Нагорняк: «Шахтар» приємно здивував у Лізі чемпіонів»

Відомий український тренер Сергій Нагорняк прокоментував результати «Шахтаря» у перших двох турах групового раунду Ліги чемпіонів.

«Чесно кажучи, після складного старту в УПЛ були переживання щодо того, як Шахтар гратиме у Лізі чемпіонів. Але «гірники» приємно порадували, спочатку розгромивши в Німеччині «Лейпциг» (4:1), а потім зігравши внічию з «Селтиком» (1:1). Із «Лейпцигом» взагалі все було практично ідеально.

Але з «Селтиком» у першому таймі була приблизно рівна гра, а в другій половині зустрічі краще виглядали шотландці. Але цьому є пояснення: суперники почали по-іншому ставитись до «Шахтаря», який продемонстрував свої найкращі якості», – сказав Нагорняк.

Після двох турів донецький «Шахтар» посідає друге місце в турнірній таблиці своєї групи, маючи в активі чотири очки.

20 вересня 2022 19:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Пафос – Динамо: навколо матчу

 

13 серпня 2025 14:00

Шовковський: поступаємося як індивідуально, так і в командних діях

 

12 серпня 2025 23:45

Ліга чемпіонів, 3-й раунд. Пафос – Динамо. Огляд матчу-відповіді

 

12 серпня 2025 22:30