Сьогодні 28 травня 2026 р.

Компані: «Зазвичай у Лізі чемпіонів вилітаєш після п'яти пропущених, але забити ми могли ще більше»

Головний тренер «Баварії» Венсан Компані прокоментував поразку своєї команди від «ПСЖ» (4:5) у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

– Енергетика зашкалювала. Ми трималися, але разом із цим самі створювали небезпеку. Якщо дивитися тільки на пропущені м'ячі, зазвичай вилітаєш після п'яти голів на виїзді в півфіналі Ліги чемпіонів. Але якщо звернути увагу на створені нами моменти, то ми могли забити ще більше. Й це має додавати нам упевненості.

Сьогодні ми побачили, що результат матчів залежить від найдрібніших деталей. Ці деталі будуть не менш важливими й наступного тижня. Вдома ми маємо викластися на повну, причому це стосується й наших уболівальників. Дуже важливо, щоб 75 тисяч глядачів, які прийдуть на матч, виклалися на всі сто. Ми маємо перемогти, й для цього нам знадобиться, зокрема, підтримка наших фанатів, – наводить слова бельгійського фахівця офіційний сайт УЄФА.

29 квітня 2026 10:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. Баварія – ПСЖ. Огляд матчу-відповіді

 

07 травня 2026 00:20

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. Арсенал – Атлетико. Огляд матчу-відповіді

 

06 травня 2026 00:41

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. Атлетико – Арсенал. Огляд першого матчу

 

30 квітня 2026 00:30