Сьогодні 2 лютого 2026 р.

Мхітарян: «Не хочу думати про вихід до фіналу ЛЧ, нам потрібно сконцентруватися на наступному матчі»

Півзахисник «Інтера» Генріх Мхітарян прокоментував перемогу над »Міланом» (2:0) у першому матчі півфіналу ЛЧ.

«З першої хвилини ми відчували надзвичайне бажання виграти гру, що й довели в першому таймі. Ми більше контролювали гру після перерви, тому вітаю своїх товаришів по команді, але робота ще не зроблена, нас чекає великий матч наступного тижня.

У нас були шанси забити більше голів, але ми повинні задовольнитися двома і сподіватися забити більше у матчі-відповіді.

Я не хочу думати про вихід до фіналу, нам потрібно сконцентруватися на наступному матчі, а потім подивимося, вийдемо ми у фінал чи ні», – сказав Мхітарян для Amazon Prime.

 Генріх Мхітарян забив другий гол команди на 11-й хвилині, а після гри отримав нагороду найкращого гравця матчу від УЄФА. Другий півфінал між «Інтером» та «Міланом» відбудеться 16 травня, а переможець пари зустрінеться з «Реалом» або «Манчестер Сіті» у фіналі в Стамбулі 10 червня.

 

11 травня 2023 13:02







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ЛЧ, 8-й тур. Бенфіка – Реал. Огляд матчу

 

29 січня 2026 01:23

ЛЧ, 8-й тур. Барселона – Копенгаген. Огляд матчу

 

29 січня 2026 01:05

ЛЧ, 8-й тур. ПСЖ – Ньюкасл. Огляд матчу

 

29 січня 2026 01:00