Сьогодні 18 жовтня 2024 р.

ЛЧ, група F. Лейпциг – Селтик 3:1. «Бики» повертаються в боротьбу

І «Лейпциг», і «Селтик» невдало розпочали турнір, тому результат цього двобою був надважливий для обох команд. А переможеного можна було сміливо записувати в аутсайдери групи F.

Матч розпочався дуже невдало для господарів поля – спочатку на рівному місці отримав травму воротар Гулачі (довелося робити заміну), а невдовзі гол Нкунку був відмінений після перегляду ВАР.

Гості ледь не скористалися деякою розгубленістю суперника, але не змогли використати свої шанси.

А на 27-й хвилині Нкунку продемонстрував високу швидкість, випередив захисників, обіграв воротаря і відкрив рахунок – 1:0.

Тепер уже негаразди почав збирати «Селтик» – до пропущеного голу додалася втрата Макгрегора – капітан гостей отримав розсічення і не зміг продовжити гру.

На самому початку другого тайму захист «Лейпцига» нічого не вдіяв проти комбінації Фурухасі – Жота, і рахунок зрівнявся – 1:1.

Невдовзі в гру знову втрутився ВАР – не зарахований був гол Собослаї. Але за кілька хвилин господарі поля покарали гостей за помилку Харта, який просто віддав м’яча суперникам. Андре Сілва не схибив – 2:1.

Доля матчу вирішилася на 77-й хвилині, коли «Лейпциг» провів блискавичну атаку, і Андре Силва оформив дубль – 3:1.

ЛЕЙПЦИГ (Німеччина) – СЕЛТИК (Шотландія) – 3:1
Нкунку (27), Андре Сілва (64, 77) – Жота (48).
Лейпциг: Гулачі (Бласвіх, 13), Сімакан, Орбан, Гвардіол, Раум (Гальстенберг, 81), Кампль (Айдара, 71), Шлагер, Собослаї (Поульсен, 81), Андре Сілва, Вернер (Форсберг, 71), Нкунку.
Селтик: Харт, Юранович, Велш, Єнц, Тейлор, Макгрегор (Абільгор, 37), О’Райлі (Хакшабанович, 75), Хатате (Маккарті, 82), Жота, Маеда (Форест, 75), Фурухасі (Якумакіс, 82).
Попередження: Кампль (54) – О’Райлі (59).

5 жовтня 2022 21:47