Сьогодні 22 червня 2026 р.

Матч «Динамо» – «Бенфіка» відвідали 16 450 глядачів

На матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» – «Бенфіка» (0:2) були присутні 16 450 вболівальників, повідомляє BuckarooBanzai.

Це рекорд на матчах киян у Лодзі. Матч проти «Фенербахче» відвідали близько 12 000 глядачів.

18 серпня 2022 15:11







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Ліга чемпіонів-2025/26, фінал. ПСЖ – Арсенал. Огляд матчу

 

31 травня 2026 00:12

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. Баварія – ПСЖ. Огляд матчу-відповіді

 

07 травня 2026 00:20

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу. Арсенал – Атлетико. Огляд матчу-відповіді

 

06 травня 2026 00:41