Відомі потенційні суперники «Динамо» в плей-оф Ліги чемпіонів і Ліги Європи

У понеділок, 4 серпня, УЄФА провів жеребкування раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів, у якому були визначені потенційні суперники для київського «Динамо» залежно від результату матчу проти кіпрського «Пафоса».
У разі успіху в протистоянні з «Пафосом» динамівці зустрінуться в наступному раунді з переможцем пари «Лех» (Познань, Польща) / «Црвена Звєзда» (Белград, Сербія).
Перші матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів заплановані на 19-20 серпня, матчі-відповіді – на 26-27 серпня.
У разі невдачі у протистоянні з «Пафосом» «біло-сині» потраплять раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи. Можливим суперником динамівців на цій стадії турніру стане невдаха в протистоянні «Хамрун Спартанс» (Мальта) / «Маккабі» Тель-Авів (Ізраїль).
Матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи заплановані на 21 та 28 серпня.
4 серпня 2025 13:30