ЛЧ-2023/24, група B. «Арсенал» без Зінченка зіграв унічию, «Ланс» відібрав у «Севільї» Лігу Європи

У рамках заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА у квартеті B, в якому «Арсенал» та ПСВ достроково гарантували собі участь в плей-офф, «Ланс» приймав «Севілью».

У цьому протистоянні вирішувалася доля третього місця та путівки в стикові матчі Ліги Європи, яку в підсумку здобув французький колектив. На 63-ій хвилині Франковськи успішно реалізував пенальті та вивів господарів уперед, проте вже на 79-ій хвилині Серхіо Рамос аналогічним ударом із 11-метрової позначки повернув рівновагу в рахунку.

«Севільї» потрібна була виключна перемога, щоб вирушити до єврокубкової весни, але у компенсований до другого тайму час Анджело Фюльжені зняв усі питання щодо переможця та володаря місця в Лізі Європи – 2:1.

У іншому матчі квартету ПСВ та «Арсенал» зіграли внічию 1:1. Гості відкрили рахунок наприкінці першого тайму – Едді Нкетіа точним ударом завершив атаку через правий фланг. На початку другого тайму господарі відігралися, коли Вертессен поклав м'яч точно в дальній кут.

Наставник «канонірів» Мікель Артета дозволив собі провести ротацію. Тож Олександр Зінченко з іншими зірками залишився в запасі, а в основі вийшли Ківіор, Ельнені, Седрік, Нелсон і Нкетіа. Зрештою, українець так і не з’явився на полі.

ЛАНС (Франція) – СЕВІЛЬЯ (Іспанія) – 2:1
Франковськи (63, з пенальті), Фюльжені (90+6) – Рамос (79, з пенальті).
Ланс: Самба, Граді, Данзо, Медіна, Агіляр, Менді (Ель-Енауї, 24), Абдул-Самед, Франковськи, Кошта (Фюльжені, 72), Сотока, Ваї (Гілавоги, 72).
Севілья: Дмитрович, Гудель, Рамос, Салас, Хуанлу Санчес, Ракітич, Соу, Сумаре, Педроса, Олівер Торрес (Рафа Мир, 70), Ен-Несірі.
Попередження: Ель-Енауї (37), Медіна (75), Фюльжені (85) – Сумаре (61), Салас (65), Рамос (80).

ПСВ (Нідерланди) – АРСЕНАЛ (Англія) – 1:1
Вертессен (50) – Нкетіа (42).
ПСВ: Бенітес, Тезе, Рамалью, Обіспо, Жуніор, Тільман (Тіль, 83), ван Аанхолт, Сайбарі (Дест, 74), Бакайоко (Бабаді, 74), Пепі, Вертессен (Оппеґор, 90+1).
Арсенал: Рамсдейл, Седрік (Райс, 62), Саліба (Вайт, 62), Ґабріел, Ківіор, Ельнені (Едеґор, 61), Жоржиньо, Троссар, Гаверц (Габріель Жезус, 89), Нкетіа, Нелсон (Сміт-Роу, 89).
Попередження: немає.