Сьогодні 18 серпня 2025 р.

«Селтик» запросив українських дітей вивести футболістів на поле в матчі з «Шахтарем»

Шотландський «Селтик» повідомив про те, що виділить кілька сотень безкоштовних квитків для українських біженців, які зможуть у вівторок відвідати матч п'ятого туру Ліги чемпіонів проти «Шахтаря». Окрім того, кілька українських дітей виведуть футболістів команд на поле.

Раніше «Селтик» пожертвував 10 тис фунтів шотландській раді у справах біженців, щоб допомогти українцям, які змушені були залишити свою країну у зв'язку з військовою агресією Росії. Згідно з офіційною статистикою, зараз у Шотландії перебуває близько 11 тис. українських біженців.

– Ми з нетерпінням чекаємо на можливість вітати наших українських гостей на «Селтик Парк» у вівторок увечері і сподіваємося, що вони почуватимуться тут як удома, – заявив виконавчий директор Celtic FC Foundation Тоні Гамільтон.

24 жовтня 2022 23:36







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Пафос – Динамо: навколо матчу

 

13 серпня 2025 14:00

Шовковський: поступаємося як індивідуально, так і в командних діях

 

12 серпня 2025 23:45

Ліга чемпіонів, 3-й раунд. Пафос – Динамо. Огляд матчу-відповіді

 

12 серпня 2025 22:30