Сьогодні 14 березня 2025 р.

У таборі суперника. Основний нападник «Лаціо» не зіграє з «Динамо»

Основний нападник «Лаціо» Валентін Кастельянос не встигне відновитися від ушкодження, що він зазнав у матчі 4-го туру чемпіонату Італії з «Вероною» (2:1). У цьому двобої, нагадаємо, форвард забив переможний гол, а на 66-й хвилині був замінений.

За інформацією прес-служби римлян, у екс-партнера Віктора Циганкова й Артема Довбика в «Жироні» (грав за каталонський клуб у сезоні-2022/23 на правах оренди й запам’ятався покером у ворота «Реала») перевантаженість привідного м’яза. Як такої травми у 25-річного уругвайця немає, однак він буде змушений провести на лікарняному орієнтовно півтора тижні, проходячи щодня медичні тести.

Отже, він точно пропустить майбутній поєдинок Серії А проти «Фіорентини» (22 вересня). Малоймовірна його поява й у протистоянні з «Динамо» в 1-му турі основного етапу Ліги Європи, що відбудеться в середу, 25 вересня, в німецькому Гамбурзі.

19 вересня 2024 22:24







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ЛЄ, 1/8 фіналу. Олімпіакос – Буде-Глімт. Огляд матчу-відповіді

 

13 березня 2025 23:05

ЛЄ, 1/8 фіналу. Атлетик – Рома. Огляд матчу-відповіді

 

13 березня 2025 23:00

ЛЄ, 1/8 фіналу. Рома – Атлетик. Огляд першого матчу

 

07 березня 2025 00:23