Сьогодні 27 липня 2026 р.

Трубін: «Наша головна мета – попереду»

Воротар «Шахтаря» Анатолій Трубін поділився враженнями від перемоги над «Ренном» (3:3 – за сумою двох матчів, 5:4 – по пенальті) у 1/16 Ліги Європи.

«Не хочу говорити, що це моя заслуга, тому що перш за все - це заслуга наших воїнів. Сьогодні рівно рік, як почалася повномасштабна війна, тому хочу висловити їм велику подяку – без них, їх зусиль не було б цього матчу і футболу в Україні.

Друге – це командна робота. Було стільки зроблено до матчу, що залишилося тільки виконати. Дуже вдячний кожному, хто грав, хто вболівав – кожному вболівальнику, хто був на стадіоні або в Україні. Ми це все відчуваємо.

Сьогодні «Шахтар» був командою воїнів, які не хотіли програвати. Ми дуже сподіваємося, що ця перемога додасть впевненості та радості нашим українцям і наша головна мета – перемога – попереду», - сказав Трубін.

Анатолій здійснив три сейви у серії післяматчевих пенальті.

24 лютого 2023 09:49







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Концентрація і зосередженість! Динамо готується до другої гри з ПАОКом

 

27 липня 2026 18:26

Гра з пʼятьма голами, драма в Любліні, провокація греків. Коментарі, думки, атмосфера

 

25 липня 2026 12:00

Ліга Європи, 2-й раунд кваліфікації. Динамо – ПАОК. Огляд матчу

 

23 липня 2026 22:37