Сьогодні 16 жовтня 2025 р.

Альгуасіль: «Ніхто в цій Лізі Європи не відбирав у «Динамо» м’яч так, як це робили ми»

Головний тренер іспанського «Реала Сосьєдад» Іманол Альгуасіль прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» (3:0) у вчорашньому матчі 6-го туру основного етапу Ліги Європи.

«Ми дуже далекі від нашої стелі. Я абсолютно ясно це розумію. І той факт, що у нас зараз хороші результати, не змінить мого способу мислення. Команда прогресує на всіх рівнях, як індивідуально, так і колективно. Нам потрібно продовжувати працювати, тому що у цієї команди великий потенціал.

Напевно ми говоритимемо про суперника, у якого сьогодні не було належного рівня, але, аналізуючи матчі «Динамо« в цій Лізі Європи, можу сказати одне: скільки б вони матчів не програли, але не було нікого, хто б відбирав у них м’яч так, як це сьогодні робили ми. Але водночас я трохи роздратований, тому що коли ви створюєте так багато гольових моментів, ви маєте забивати набагато більше голів», – сказав Альгуасіль під час післяматчевої прес-конференції.

13 грудня 2024 09:51







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ЛЄ, 1-й тур. Бетіс – Ноттінгем Форест. Огляд матчу

 

25 вересня 2025 10:30

ЛЄ, 1-й тур. Ніцца – Рома. Огляд матчу

 

25 вересня 2025 10:15

Ліга Європи, раунд плей-оф. Динамо – Маккабі Т-А. Огляд матчу

 

29 серпня 2025 00:20