Ганцко: «Ми підготувалися до високого пресингу й покарали «Шахтар»

Захисник «Фейєноорда» Девід Ганцко у розмові з офіційним сайтом УЄФА поділи вся думками щодо розгромної перемоги над донецьким «Шахтарем» (7:1) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи.

«Ми дуже щасливі, дивовижний результат! У нас усе було ідеально. Забили багато голів із-за меж штрафного майданчика, після тривалого контролю м’яча.

Цей матч дещо нагадав домашню гру в Лізі Європи проти «Штурму», коли ми також були нестримні.

Минулого тижня ми набагато більше володіли м’ячем, ніж зараз. Тепер ми підготувалися до високого пресингу, й коли отримували м’яч, суперник виявлявся більш відкритим, за що й отримував покарання.

У нас було завдання пройти проти «Шахтаря», й ми це зробили. Це був дійсно сильний супротивник, незважаючи на рахунок. Але попереду на нас чекають ще дві великі гри в чвертьфіналі».

17 березня 2023 10:58