Сьогодні 19 липня 2026 р.

Кендзьора: «Я повернувся в «Динамо» в хорошій формі»

Захисник «Динамо» Томаш Кендзьора відповів на запитання представників ЗМІ напередодні першого матчу 1–го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти «Університаті» Клуж.

– Ваш перший офіційний матч після повернення в «Динамо» відбудеться в Польщі, в Любліні. Наскільки для вас символічно зіграти тут?
– Звісно, хотілося б грати такі матчі в Україні, але якщо є нагода провести поєдинок в Польщі, то це теж чудово, адже мої близькі та знайомі можуть відвідати стадіон та побачити все на власні очі.

– Наскільки присутність вашого співвітчизника Мацея Кендзьорека в тренерському штабі надає вам перевагу? Чи допомагало це адаптації?
– Чудово, що є той, з ким можна поспілкуватися. Але загалом мені адаптація як така не потрібна, тому що я повернувся в хорошій формі та добре почуваюся.

– Ігор Костюк назвав вас помічником головного тренера на полі. Як ви почуваєтеся в такій ролі? Чи вдалося відчути її на зборах?
– Логічно, що старші гравці передають свій досвід та допомагають молодшим. Це те, що від них очікують. Приємно, що головний тренер бачить мене в такій ролі, я радий цьому.

 

8 липня 2026 18:31







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Кияни вже у Любліні і готуються до наступного раунду кваліфікації ЛЄ

 

18 липня 2026 15:30

Яким видалося протистояння із Університатею? Як Динамо після серії пенальті крокувало далі

 

17 липня 2026 17:25

Ліга Європи, 1-й кваліфікаційний раунд. Університатя – Динамо. Огляд матчу

 

17 липня 2026 00:27