Сьогодні 27 липня 2026 р.

Федорчук: «Не може бути ніяких претензій до Шовковського»

Відомий український тренер Олег Федорчук оцінив результати київського «Динамо» в нинішньому сезоні Ліги Європи:

«Шанси – мізерні, все ж, «Реал Сосьєдад» – фаворит. Проте в виступі динамівців на міжнародній арені позитивна динаміка простежується, але вона малопомітна, бо у киян виконавська майстерність на низькому рівні. Ось чому до наставника Олександра Шовковського не може бути якихось претензій: він отримав в своє розпорядження гравців, яких ще вчити і вчити.

Але футбол – гра непередбачувана, тому все може бути. Ось кияни недавно повинні були перемагати «Ференцварош», проте все зіпсувало безглузде вилучення Дубінчака. Давайте не будемо передчасно ховати «Динамо», – вважає Федорчук.

Поєдинок шостого туру групового раунду Ліги Європи відбудеться у четвер, 12 грудня, на стадіоні «Аноета» в Сан-Себастьяні (Іспанія). Початок матчу – о 22:00 за київським часом.

12 грудня 2024 16:06







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Концентрація і зосередженість! Динамо готується до другої гри з ПАОКом

 

27 липня 2026 18:26

Гра з пʼятьма голами, драма в Любліні, провокація греків. Коментарі, думки, атмосфера

 

25 липня 2026 12:00

Ліга Європи, 2-й раунд кваліфікації. Динамо – ПАОК. Огляд матчу

 

23 липня 2026 22:37