Сьогодні 15 серпня 2025 р.

Клопп: «Гадки не маю, чи відіграється «Ліверпуль». Погана була гра – кажу, як є»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп у коментарі TNT Sports поділився думками щодо розгромної поразки своєї команди на «Енфілді» від «Аталанти» (0:3) у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА.

– Мені не сподобалося наше тактичне позиціонування під час володінні м'ячем. Ми подарували суперникам одну ситуацію, потім всі раптом погналися за іншим хлопцем... «Аталанта» добре провела гру, забила три м'ячі та заслужила перемогу.

Я перегляну запис цієї гри у понеділок. Вже знаю, якщо ми виправимо пару моментів, то станемо краще. Чи зможемо виграти? Так, якщо гратимемо добре, можливо. Чи зможемо перемогти – 3:0? Гадки не маю. Але зараз нам погано й це важливо. Погана була гра – кажу, як є. Ми програли. Наразі здається, що в півфінал пройдуть італійці, але поки ми не зіграємо з ним знову, це не так.

Матч-відповідь відбудеться в Бергамо 18 квітня.

12 квітня 2024 10:34







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Ліга Європи, 3-й раунд. Шахтар – Панатінаїкос. Огляд матчу

 

15 серпня 2025 09:42

Ліга Європи, 3-й раунд. Панатінаїкос – Шахтар. Огляд матчу

 

08 серпня 2025 00:20

Ліга Європи, 2-й раунд. Шахтар – Бешикташ. Огляд матчу-відповіді

 

31 липня 2025 23:15