Сьогодні 3 жовтня 2025 р.

Ліга Європи-2025/26, 1-й тур. Огляд матчів середи

«Футбольний клуб»

Гол Антоні врятував «Бетіс» від поразки в домашньому матчі з «Ноттінгем Форест» Олександра Зінченка, а «Рома» Артема Довбика виграла на виїзді в «Ніцци». Розповідає про матчі 1-го туру Ліги Європи УЄФА-2025/26.





Результати середи

«Мітьюлланд» – «Штурм» 2:0
ПАОК – «Маккабі» Тель-Авів 0:0
«Црвена Звезда» – «Селтик» 1:1
«Динамо» Загреб – «Фенербахче» 3:1
«Мальме» – «Лудогорець» 1:2
«Ніцца» – «Рома» 1:2
«Бетіс» – «Ноттінгем Форест» 2:2
«Брага» – «Фейєноорд» 1:0
«Фрайбург» – «Базель» 2:1

«Бетіс» – «Ноттінгем Форест» 2:2
«Форест», у стартовому складі якого вийшов захисник збірної України Олександр Зінченко, пропустив першим, коли після витонченого пасу Антоні Седрік Бакамбю точно пробив у верхній ближній кут із меж штрафного майданчика. Втім, англійський клуб пішов на перерву з цілком заслуженою перевагою. В активі гостей було 10 із 11 ударів на той момент і дубль Ігора Жезуса, який спочатку зрівняв рахунок ударом у порожні ворота з кількох метрів, а потім класно забив головою після розіграшу кутового. Однак у другому таймі «Бетіс» поступово збільшував тиск і в результаті досяг свого. На останніх хвилинах господарів від поразки врятував орендований у «Манчестер Юнайтед» Антоні, який бездоганно замкнув простріл Марка Рокі.

«Ніцца» – «Рома» 1:2
У першому таймі жодна з команд не доклала достатньо зусиль, аби повести в рахунку. Проте вже у дебюті другої половини картина різко змінилася. «Рома», з українським нападником Артемом Довбиком на вістрі атаки, забила два голи протягом трьох хвилин. Проте, відзначитися пощастило обом центральним захисникам. Еван Н'Діка замкнув подачу Лоренцо Пеллегріні з кутового, а Джанлука Манчині відгукнувся на передачу Костаса Цімікаса з лівого флангу. «Ніцца» намагалася врятувати матч, але її вистачило лише на один гол із пенальті у виконанні Терем Моффі, який вийшов на заміну. Довбик був замінений на 69-й хвилині на ірландця Евана Фергюсона.

В інших матчах

Воротар «Штурма» Олівер Крістенсен забив перший гол у цьому розіграші турніру – точніше автогол, зрізавши м'яч у свої ворота після удару Франкуліну Джу на сьомій хвилині матчу з «Мітьюлландом». У підсумку данська команда виграла з рахунком 2:0, і другий м'яч теж був забитий не без помилки кіпера гостей.

Дубль Діона Бельо та гол Мунесфа Бакрара в компенсований час забезпечили загребському «Динамо» перемогу з рахунком 3:1 над «Фенербахче», який нещодавно очолив Доменіко Тедеско, змінивши на цій посаді Жозе Моурінью.

Келечі Іхеаначо вивів «Селтик» уперед у виїзному матчі з «Црвеною Звездою», але белградський клуб врятувався завдяки точному удару Марко Арнаутовича зблизька.

Матчі четверга

«Іглз» – ФКСБ
«Лілль» – «Бранн»
«Астон Вілла» – «Болонья»
«Янг Бойз» – «Панатінаїкос»
«Зальцбург» – «Порту»
«Утрехт» – «Ліон»
«Ференцварош» – «Вікторія»
«Рейнджерс» – «Генк»
«Штутгарт» – «Сельта»

Що далі?

Матчі другого туру відбудуться 2 жовтня, а загальний етап фінішує 29 січня.

Вісім найкращих команд загального етапу безпосередньо вийдуть до 1/8 фіналу. Ті, хто осядуть місця з 9-го до 24-го, проведуть спарені стикові матчі за право приєднатися до вісімки найсильніших. Команди, які посіли місця з 25-го та нижче, завершать єврокубковий сезон.

За матеріалами офіційного сайту УЄФА

25 вересня 2025 10:30







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ЛЄ, 1-й тур. Бетіс – Ноттінгем Форест. Огляд матчу

 

25 вересня 2025 10:30

ЛЄ, 1-й тур. Ніцца – Рома. Огляд матчу

 

25 вересня 2025 10:15

Ліга Європи, раунд плей-оф. Динамо – Маккабі Т-А. Огляд матчу

 

29 серпня 2025 00:20