Сьогодні 27 липня 2026 р.

Степаненко: «Матч-відповідь буде дуже важким»

Капітан «Шахтаря» Тарас Степаненко розповів про емоції після нічийного результату в першій грі 1/8 фіналу Ліги Європи з «Фейєноордом».

«Звичайно, якщо ти пропускаєш гол на останніх хвилинах, ти завжди відчуваєш трішки розчарування. І так, це нагадало мені нашу гру проти «Реала» в Лізі чемпіонів, коли вони зрівняли рахунок у додатковий час. Але в цілому результат не такий вже й поганий. Не забуваймо, що сьогодні ми грали без деяких важливих гравців.

Звичайно, матч-відповідь буде дуже важким, але головним чином тому, що «Фейєноорд» – дуже хороша команда. Не тому, що для нас це буде виїзна гра. Скажімо відверто, всі наші ігри – виїзні. Ми відчуваємо велику підтримку в Польщі, це очевидно, але на полі ми завжди граємо на виїзді», – наводить слова Степаненка офіційний сайт УЄФА.

10 березня 2023 10:19







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Концентрація і зосередженість! Динамо готується до другої гри з ПАОКом

 

27 липня 2026 18:26

Гра з пʼятьма голами, драма в Любліні, провокація греків. Коментарі, думки, атмосфера

 

25 липня 2026 12:00

Ліга Європи, 2-й раунд кваліфікації. Динамо – ПАОК. Огляд матчу

 

23 липня 2026 22:37