Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Россі: «Завдяки досвіду Швейцарія уповільнила гру, вони діяли з розумом»

Головний тренер збірної Угорщини Марко Россі в коментарі офіційному сайту УЄФА поділився думками щодо поразки Швейцарії (1:3) у 1-му турі групового етапу ЄВРО-2024.

– Перший тайм вийшов дуже поганим, не рахуючи хіба що семи-восьми хвилин. Ми були надто пасивними. Якщо граєш ось так, то проти таких суперників на такому рівні стає надто складно. Як тренер, я не збираюся уникати відповідальності.

Збірна Швейцарії – дуже досвідчена команда з класними та фізично сильними футболістами в кожній лінії. Коли рахунок став 1:2, ми намагалися активно пресингувати й були близькими до другого голу після удару Варги. Але завдяки своєму досвіду вони уповільнили гру, вони діяли з розумом. І дуже сумно, що наприкінці ми пропустили ще.

Над такими помилками складно працювати, оскільки зазвичай ми їх не допускаємо. Нам слід проаналізувати низку складових. Помилки – частина гри. Найкращі припускаються менше помилок, але без них не обходиться ніхто. Існує не так багато можливостей, щоб звести до нуля індивідуальні помилки.

15 червня 2024 20:39