Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Нагельсманн: «Збірній України допомагала не тільки Фортуна…»

Головний тренер збірної Німеччини Юліан Нагельсманн прокоментував домашню нічию своєї команди в товариському поєдинку проти України (0:0).

«Звичайно, ми всі хочемо перемагати в кожному матчі. Але для мене найголовніше – мати команду на футбольному полі. В офіційних поєдинках я очікую від гравців більшого, але й сьогодні ви також бачили хорошу гру від збірної Німеччини. Перші 20 хвилин були добрими. Хороший пресинг. У суперника є якісні футболісти, які лише наприкінці першого тайму почали створювати свої моменти. Гадаю, якби нам вдалося забити один м'яч, ми забили б і другий, і третій.

По перерві нам вдалося підвищити тиск. Хвилин 15-20 Україна не могла вийти зі свого штрафного майданчика. Відзначу блискучу гру воротаря суперника. Синьо-жовтим допомагала не тільки Фортуна, а й хороша гра в захисті», – заявив головний тренер збірної Німеччини.

4 червня 2024 00:46