Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Модрич: «Хорватії треба обігрувати Італію, інших варіантів немає»

Капітан збірної Хорватії Лука Модрич прокоментував результат матчу 2-го туру групового етапу ЄВРО-2024 з Албанією (2:2).

«У першому таймі щось пішло не так – ми знову гірше розпочали гру, пропустили швидкий гол, після чого грати стало складніше. У другому таймі тренер вніс деякі зміни, і все йшло дуже добре до останніх 5−10 хвилин, коли ми з якоїсь причини відступили, дозволивши створити біля наших воріт два або три моменти і зрештою забити.

У нинішній ситуації нам потрібна перемога, щоби пройти далі. Подивимося, як завтра зіграють Іспанія та Італія. Але для нас ситуація зрозуміла – нам потрібна лише перемога, а далі ми подивимося, чи вистачить чотирьох очок. У нас немає інших варіантів, окрім як обігравати Італію. Я вірю, що ми зможемо це зробити», – наводить слова Модрича офіційний сайт УЄФА.

Після двох турів групового етапу ЄВРО-2024 Хорватія має у своєму активі один бал та посідає останнє місце у групі В.

20 червня 2024 12:40