Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Дешам: «Ми вичікували й не потрапили в бельгійську пастку»

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам прокоментував перемогу своєї команди над Бельгією (1:0) у матчі 1/8 фіналу ЄВРО-2024.

«Ми помітно додали, а наш суперник діяв дуже обережно, хоч на папері вважається атакуючою командою. Ми робили все можливе, щоби створювати моменти. Й ми їх створили більше за суперника. Ми вичікували й не потрапили в їхню пастку. Я цьому радий, але загалом неможливо перемагати, просто володіючи м'ячем.

Хоч усі й чекали від нас виходу до чвертьфіналу, але в будь-якому випадку це приємна подія. Нічого не відбувається просто так. Тепер ми справді в чвертьфіналі, й це дуже важлива фаза.

Мбаппе та його захисна маска? Він до неї звикає, вже виходить краще. Є такий нюанс, що обличчя теж потіє й піт може потрапити у вічі. Він звикає до цього, але така ситуація може позначитися на тому, як він бачить поле. Він каже, що ніби все бачить у форматі 3D. Якщо дивиться вперед, то все бачить добре. Але страждає на периферійний зір, усе приходить із запізненням. У наступні тижні та місяці доведеться з цим звикати», – наводить слова Дешама офіційний сайт УЄФА.

1 липня 2024 22:24