Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Франція – Люксембург 3:0. Мбаппе роздав асисти і забив сам

Франція в товариському поєдинку на своєму полі не зазнала проблем із Люксембургом – 3:0.

Команда Дідьє Дешама від початку домінувала, але відкрила рахунок лише перед перервою. Пройшла друга хвиля атаки після стандарту, Кіліан Мбаппе на фланзі відлетів від Дірка Карлсона і від лицьової м’яко навісив на голову Рандалю Коло-Муані.

Господарі подвоїли рахунок у середині другого тайму. І знову допоміг стандарт: розіграш кутового, Мбаппе відкотив за штрафний майданчик на Жонатана Клосса, і той розкішним ударом від перекладини засмутив Антоні Моріса. Новобранець «Реала» записав на свій рахунок другий асист за гру.

Люксембург міг відродити інтригу на 82-й хвилині, але Енес Махмутович після навісу з кута поля потривожив поперечину воріт Майка Меньяна. Згодом Мбаппе оформив розгром. Левова частка заслуги лежить на дебютанті дорослої збірної Бредлі Барколя, який обікрав на фланзі капітана Лорана Янса, увійшов до штрафного майданчика і забезпечив м’ячем екс-одноклубника.

Перед майбутньою континентальною першістю команда Дешама проведе ще один спаринг проти Канади 9 червня.

Збірна Франції виступить у групі D на чемпіонаті Європи-2024. Ле Бле у першому турі зіграють із Австрією 17 червня.