Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Силвіньо: «Якби гра тривала трохи довше, Албанія досягла б більшого»

Головний тренер збірної Албанії Силвіньо прокоментував нічию своєї команди в матчі другого туру групового етапу ЄВРО-2024 із Хорватією (2:2).

«Насамперед треба віддати належне супернику – Хорватія досягла великих успіхів за останні кілька років. Ця команда має неймовірних гравців. Мені важко аналізувати гру прямо зараз. У першому таймі ми зіграли дуже добре, але в другому ми мали труднощі протягом 15-20 хвилин. Проте наприкінці ми заслужили нічию.

Потрібно переглянути матч, але гра дуже змінилася у другому таймі. Я вважаю, що ми провели вдалі заміни. Наприклад, в останні 10 хвилин ми вирішували, хто вийде на поле – Броя чи Даку, вибрали Даку, бо він сильніший і добре бореться, а Броя потребує вільного простору.

Дуже важко аналізувати весь матч, але на останніх хвилинах ми мали шанси виграти цей двобій. Якби гра тривала трохи довше, ми могли б досягти більшого», – наводить слова бразильського фахівця офіційний сайт УЄФА.

19 червня 2024 20:02