Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Іспанія – Італія 1:0. ЄВРО-2024, група B. Розгромний... мінімум

Іспанія несподівано легко перемогла Італію в центральному матчі дня на ЄВРО-2024.

По суті, Скуадру Адзурру ми на полі сьогодні не побачили – її зім'яли, відібрали м'яч, виграли єдиноборства. Статистика за ударами на 75-й хвилині – 16:1. Про що можна говорити?

Італійцям дуже пощастило, що в суперника не пішла реалізація — інакше рахунок був би непристойним.

Уже в першому таймі Педрі, Ніко, Мората пробивали з близької відстані; Фабіан Руїс чудово пальнув здалеку, але все витягнув Доннарумма.

Родрі та Руїс контролювали центр поля – і вдвох зламали Італії всю гру. М'яч у Іспанії ходив так швидко, що навіть розташовуючись глибоко, Скуадра Адзурра «забувала» на флангах то Ніко, то Ямаля, і ті регулярно загострювали.

На початку другого тайму стало вже зовсім спекотно – Ямаль красиво пробивав здалеку (промахнувся на півметра), Мората прикладався в контратаці (Доннарумма врятував), Педрі замикав простріл Кукурельї з семи метрів, але примудрився промазати.

За підсумком забити вийшло у... Калафьорі у власні ворота, і це найбільш «справедливий» автогол, який був на цьому Євро.

І якщо ви думаєте, що бодай після цього Італія ожила, то ні — вони стали трохи більше володіти м'ячем, але так і завершили гру без моментів.

У таблиці після цього в Іспанії стало 6 очок – це вже плей-офф. В Італії залишилося 3 бали – і для них визначальною стає зустріч із хорватами в останньому турі.

ІСПАНІЯ – ІТАЛІЯ – 1:0
Калафьорі (55, автогол).
Іспанія: Сімон, Карвахаль, Ле Норман, Ляпорт, Кукурелья, Педрі (Баена, 71), Родрі, Фабіан Руїс (Меріно, 90+4), Ямаль (Ферран Торрес, 71), Мората (Оярсабаль, 78), Ніко Вільямс (Айосе Перес, 78).
Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Бастоні, Калафьорі, Дімарко, Фраттезі (Камб'ясо, 46), Жоржиньо (Крістанте, 46), Барелла, К'єза (Дзаканьї, 64), Скамакка (Ретегі, 64), Пеллегріні (Распадорі, 82)
Попередження: Родрі (45+2), Карвахаль (90+5) – Доннарумма (15), Крістанте (46).

21 червня 2024 00:04