Сьогодні 16 вересня 2024 р.

Наш суперник. Де Брейне у 100-му матчі за збірну забезпечив Бельгії перемогу над Чорногорією

Бельгія – найскладніший суперник збірної України на ЄВРО-2024. Проти команди Доменіко Тедеско нам доведеться зіграти аж у третьому турі, але поглянути «дияволів» вперше за два місяці було цікаво. У гості до них на спаринг завітала Чорногорія.

Тренерський штаб господарів не став випускати повністю основний склад. У запасі залишились такі виконавці, як Доку, Вітсель, Троссар чи Лукаку чи Тілеманса – взагалі, із суперзірок у старті можна згадати тільки Опенда та Де Брейне. Це не завадило виграти перший тайм із рахунком 15:0 за ударами (8:0 у площину) при 72% володіння м'ячем.

Моментів вистачало. Опенда і Карраско виходив віч-на-віч, було декілька пострілів з близької дистанції, однак голкіпер Шаркич тримав балканців у грі героїчними сейвами. Відкрити рахунок бельгійці змогли аж на 44-й хвилині зусиллями Де Брейне, що справедливо – ледь не в кожній ударній комбінації брав участь Кевін.

Гості помилилися під пресингом, причому результативну обрізку виконав героїчний Шаркич (на нього тиснув Опенда). Де Брейне метрів з 35-ти запустив м'яч у порожні ворота, відзначившись у 100-му матчі за збірну Бельгії. Саме з цим рахунком команди й відправились відпочивати.

У другому таймі провели купу замін, що вдарило по змісту гри. Бельгія ніби й продовжувала тримати м'яч майже 70%, однак моментів взагалі не створювала. Чорногорія ж небезпечно контратакувала, завдавши вдвічі більше ударів, але теж без гостроти. На полі було нудно.

Тим не менш, у компенсований час свіжий Доку заробив пенальті, який реалізував Троссар. 2:0! Саме з цим рахунком матч і добіг кінця.

Свій другий та останній спаринг перед континентальною першістю Бельгія зіграє проти Люксембургу 8 червня.